Nahrávam...

Aktuality

Zuzana Mojžišová a Solamente Naturali

Zuzana MOJŽIŠOVÁ
SOLAMENTE NATURALI

World Music Festival Bratislava

28. jún 2021 - 20:00, Slovenský Rozhlas, Mýtna 1

Vstupné - 8 eur

Predpredaj - TICKETPORTAL

World Music Festival Bratislava

Sledujte náš koncert na online
World Music Festivale Bratislava

Štvrtok 10.6. 2021 o 20.00 hod.

World Music Festival program

Nový album PUŠČAŇA
Album Puščaňa je nominovaný
v Radio_Head Awards 2019

v kategórii World Music / Folk 2019

Prehľad nominácií

Nový album PUŠČAŇA
Nový album PUŠČAŇA v predaji

CD Puščaňa je už pokrstené v predaji

Kúpiť ho môžete cez internet:

http://go2stage.sk/sk/produkt/zuzana-mojzisova-puscana/

alebo v predajniach:

  • Artfórum Bratislava
  • Dr.Horák Bratislava
  • Hummel music Bratislava
  • Artfórum Žilina
  • Artfórum Košice
  • Artfórum Prešov
  • Christiania Poprad
  • Trinásty Lučenec
  • Pod Vŕškom Nitra
  • a inde

Vila Polar Štrbské Pleso aj s podpisom

Nový album PUŠČAŇA

V týchto dňoch vychádza nový album s názvom PUŠČAŇA, ktorý som nahrala s rovnakými hudobníkmi ako posledné CD v roku 2004. Veľmi ma potešilo, že pozvanie na spoluprácu opäť prijal hudobný producent a fantastický hudobník Oskar Rózsa, ktorého nadchla myšlienka vrátiť sa k témam slovenských ľudových piesní a sofistikovane s láskou ich spracovať. Bavilo ma s ním tvoriť, keď som videla s akým zanietením, obrovským nasadením, ale najmä so srdcom a úctou k tradícii pristupuje k veci. Nehovoriac o jeho hudobných dispozíciách a schopnosti zrealizovať predstavy.

Vážim si príležitosť pracovať a tvoriť s hudobníkmi formátu ako je O.Rózsa, A.Šeban, O. Török, S.Palúch, M.Valihora, M.Skuta, M.Comendant či R.Andris. S väčšinou z nich som už v minulosti spolupracovala, ale po rokoch sme sa stretli v štúdiu opäť, o niečo starší, skúsenejší, zrelší, tak zdravo ambiciózni, uvedomujúc si svoje korene, s pokorou k tradícii, vážiac si príležitosť byť spolu a pritom stále plní kreativity, otvorenosti a lásky k hudbe. Veľkým prínosom a oporou v celom projekte bol majster zvuku Martin Čema.

Nový album PUŠČAŇA s piesňami z rôznych regiónov Slovenska, ktoré sprevádzajú, lemujú život človeka od narodenia až po smrť - od uspávaniek, cez ľúbostné, pracovné, svadobné, vysťahovalecké, piesne pri zábave, atď..... až po plačky vychádza vo vydavateľstve go2stage.

Kúpiť lístky

Na portali Hudba.sk sa dozviete viac o novom albume Puščaňa

Tradícia v novom šate. Taká je hudba Zuzany Mojžišovej, ktorá po veľmi dlhej tvorivej odmlke vydáva nový album. Jej štvrtá štúdiová nahrávka vyšla 31. októbra vo vydavateľstve go2stage, má názov Puščaňa a je výsledkom už overejnej spolupráce s takými hudobnými esami ako sú Oskar Rózsa, Andrej Šeban, Martin Valihora, huslista Stano Palúch alebo "pištec" Rasťo Andris.

Celý článok